HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Bizler bulunduğumuz sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlamış genç bir topluluğuz. Müşterilerimizi bir kazanç kapısı görmek yerine onları birer dost olarak görmeyi tercih ediyoruz. Yaptığımız işleri birer sanat eseri gibi düşleyip ona göre hareket ediyoruz. Gençliğimizin verdiği dinamizm sayesinde yılmadan çalışıyor, farklı düşünüyor, sizler için uygun çözümler üretmek için çabalıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde işlerinizi en hızlı ve mükemmel şekilde teslim ediyor ve verdiğimiz hizmetinde sonuna kadar arkadasında duruyoruz.

MİSYONUMUZ

Şardağ Yazılım Hizmetleri ; "VERİMLİ OLMAK" sloganı ile kendini sürekli geliştirmeyi, müşterilerinin isteklerini "KALİTELİ, EKONOMİK VE ZAMANINDA" yanıtlamayı, ortak payda da buluşan çalışanlar ile, "KALİTE" den sorumlu olmayı, çevreye duyarlı "ÇEVREYE SAYGILI" anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmeyi, "YASALARA ve TOPLUMA" uymayı,Tüm bu işlemleri, gözden geçirerek ve sürekliliğini sağlayarak, "İYİLEŞTİRME" yi misyonolarak benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Yolculuğun kendisi zirveye ulaşmak kadar önemlidir; sadece oraya varmak değil, nasıl vardığınız da belirleyicidir. Yaşamın amacı kim olduğunuz hakkında sahip olduğunuz en büyük vizyonun en büyük versiyonunda, kendinizi her an yeniden yaratmaktır.

STRATEJİMİZ

Müşterimizim içinde yer aldığı ortamın dinamizmine karşın, kararlılığını koruyarak varlığını sürdürmek ve pazarda başarı elde etmesi için seçtiği yolu betimleyerek istediği hizmeti eksiksiz sunmak.

EN BÜYÜK KAZANÇ PARA DEĞİL, MEMNUNİYETİNE SEBEP OLDUĞUN İNSANLARDIR.

TEKLİFİMİZ...

Şirkete özel tasarım için sabit bir fiyat vermiyoruz. Talep etmiş olduğunuz hizmete göre en uygun ücretlendirmeyi belirliyoruz. Tam olarak nasıl bir şablon ve tasarım istediğinizi netleştirdikten sonra bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Size en uygun fiyatı ve en iyi hizmeti en kısa sürede sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Memnun kalacağınız tasarımı, en geniş düşüncelerimizle sunuyoruz...

Sektörün ihtiyaçlarını analiz edip, sizlere temel tasarım ve yazılım sektöründeki teknolojik gelişmeler hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

EĞİTİM